Jak použít horký vosk k orámování obrázku

Horký vosk můžete použít k jednoduchému orámování enkaustického obrázku, nebo malované pohlednice. Vyzkoušejte. Je to snadné a výsledek vás příjemně překvapí.

Budete potřebovat: enkaustickou žehličku, metalický vosk pro enkaustickou malbu, obrázky namalované jakoukoliv technikou

Pokud nemáte enkaustickou žehličku, poslouží i starší žehlička nastavená na nejnižší teplotu. Metalické voskové bločky koupíte v odstínech stříbrná, zlatá, bronzová nebo  bílá perleť. Stačí vybrat 1 barvu a  orámujete  velké množství obrázků.

Tady je video jak na to 🙂

 

Zaujal vás návod a nechcete propásnout další? Zaregistrujte se k odběru a já vám vždy pošlu upozornění na nový článek, návod nebo video.

Co ještě můžete udělat ? Stáhnout si eBook, stát se fanouškem stránky Moře inspirace, nebo se přihlásit na některý z mých kurzů pro začátečníky. 

 

Hanka Formánková
Miluje tvoření všeho druhu a více než 15 let se věnuje arteterapii. Sama aktivně maluje, kombinuje různé výtvarné techniky a realizuje výtvarné dílny. Baví ji inspirovat druhé k vlastní tvorbě. Je zapálenou propagátorkou enkaustiky a zážitkových arte-dílen. S nadšením probouzí v druhých zapomenutou kreativitu a radost z tvorby. Více o Hance si můžete přečíst zde >>
Komentáře
  • Buďte vždy v obraze.

    Nenechte si ujít články, návody, videa a akce. Po zeregistrování do tohoto formuláře vám už žádná novinka neuteče

  • Nejnovější příspěvky
  • Objevte krásu barev,radost a uvolnění z tvorby

    Co byste měli vědět, než začnete s enkaustikou. 3 základní pomůcky a nejčastější dotazy

  • Rubriky